Okulary korekcyjne

Wiele modnych oprawek do wyboru, fachowe doradztwo, profesjonalny sprzęt. To oczywisty powód aby odwiedzić nasz salon optyczny.

Okulary
jednoogniskowe

Okulary jednoogniskowe to okulary korekcyjne, które mają jedną ogniskową, czyli jedno pole widzenia dostosowane do korekcji jednej wady wzroku (np. krótkowzroczności, dalekowzroczności lub astygmatyzmu).

Okulary jednoogniskowe są najczęściej stosowane do codziennego użytku. 

 

Okulary
progresywne

To najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązanie dla osób po 40 roku życia, które widzą niewyraźnie podczas czytania, korzystania ze smartfona i wykonywania podstawowych czynności domowych czy jazdy samochodem. 

Okulary progresywne to bardzo komfortowe rozwiązanie, gwarantujące wyraźne widzenie na każdą odległość. W domu, w podróży i w pracy 🙂

Szkła progresywne łączą w sobie komfort, jakość i estetykę

 

Okulary
biurowe

Soczewki biurowe o zasięgu od 1,3m do 4m mają szeroki obszar widzenia co gwarantuje skuteczną i komfortową pracę przy komputerze, oraz możliwość patrzenia do 4m. 

Polecane pracownikom biurowym, lekarzom, nauczycielom, trenerom biznesu, pracownikom banku.

Jednym zdaniem: Okulary –  Mamy je Wszystkie!

Nie oczekujemy od Ciebie, że przyjdziesz jak do sklepu i powiesz jakie chcesz okulary, bo to naszym zadaniem jest sprawdzić precyzyjnie wadę Twoich oczu i dobrać właściwe okulary korekcyjne. 

Porozmawiamy o Twoich odczuciach wzrokowych, przetestujemy różne warianty na soczewkach testowych, wykonamy wszelkie potrzebne badania aby dobrać odpowiednie soczewki korekcyjne do Twoich nowych okularów. 

Ponad 20 letnie doświadczenie w branży i nowoczesny sprzęt optyczny są gwarancją zadowolenia z naszej usługi każdego klienta który zagości w nasze progi. Zapraszamy, znajdziemy dla Ciebie dużo czasu.

Umów się na wizytę

Możesz nas odwiedzić niezapowiedziany/a w godzinach naszej pracy, albo dać nam znać kiedy najbardziej pasuje Ci wizyta w naszym salonie optycznym, a umówimy się na wyczerpujące konsultacje.