Badanie Wzroku

Przywiązujemy bardzo dużą uwagę do jakości usług świadczonych przez nasz salon optyczny. Jednym z głównych naszych celów jest zapewnienie naszym klientom, komfortu widzenia. Dlatego też zapraszamy na badanie wzroku przy użyciu nowoczesnego sprzętu wykonywane przez naszego doświadczonego optometrystę.

Badanie wzroku

W Naszym salonie, badania wzroku dokonuje doświadczony i dyplomowany Optometrysta.

Optometrysta to osoba wykształcona kierunkowo w zakresie studiów wyższych z optometrii, która specjalizuje się w doborze korekcji okularowej jak i soczewkowej. Optometrysta nie jest lekarzem, zatem nie leczy schorzenia układu wzrokowego. Może on ocenić ogólne stan widzenia i w razie potrzeby wysłać pacjenta na dodatkowe badania okulistyczne.  

Do każdej sytuacji podchodzimy indywidualnie. Optometrysta może dobierać pomoce dla osób słabowidzących oraz planować i przeprowadzać terapię widzenia w przypadku zaistnienia problemu z widzeniem obuocznym.

Badanie wzroku należy do bardzo ważnych badań w naszym życiu i warto regularnie powtarzać. Osoby dorosłe oraz dzieci od 6 roku życia powinny poddawać się badaniu minimum co 2 lata. Osoby w wieku powyżej 40 lat oraz takie które posiadają przewlekłe choroby typu cukrzyca powinny położyć większy nacisk na regularne odwiedzenia okulisty. 

Na miejscu wykonamy optometryczne badanie z uwzględnieniem widzenia obuocznego i jego niedomagania.

Poniżej zdjęcia wprost z naszego salonu, dokładnie tak pracujemy:
Salon Optyczny OCZYwisty – Plac Zwycięstwa 25, Busko-Zdrój

Jesteśmy samowystarczalni

Posiadamy wszystkie potrzebne urządzenia, aby na miejscu określić wadę Twojego wzroku i na podstawie szeregu przeprowadzonych badań dobrać odpowiednią i indywidualną wartość szkieł korekcyjnych (w tym szkieł progresywnych). 

Posiadamy najnowsze modele urządzeń bezpośrednio od renomowanych producentów sprzętu optycznego, bo jesteśmy przekonani, że tylko taka inwestycja wchodzi w grę przy potrzebie badania precyzyjnego ale delikatnego narządu wzroku.

Zadowolenie naszych klientów jest podstawą naszej działalności.

 

Umów się na wizytę